Pierwszy taki event w Polsce dla fanów koreańskiego zespołu Stray Kids! Razem z resztą STAYs możesz wziąć udział w niezapomnianym wydarzeniu i bawić się przez cały dzień. Z pewnością doskonale znasz album „Maxident” – z okazji rocznicy zespołu, zorganizowaliśmy event z motywem przewodnim teledysku do „Case 143„!

Zadbaliśmy o to, aby nie zabrakło dla Ciebie rozrywki, dlatego przygotowaliśmy dwa rodzaje biletów: normalne i warsztatowe. Dowiedz się, co na Ciebie czeka pod tymi wejściówkami!

Podczas wydarzenia, grupa taneczna Daver Up poprowadzi warsztaty taneczne. Wszystkich zainteresowanych podzieliliśmy na dwie grupy:

Daver Up - YouTube

Gr. 1: 14:30-15:45

Gr. 2: 15:45-16:30

Aby uczestniczyć w tej części musisz zakupić bilet na warsztaty taneczne. Będziesz mógł wejść dodatkowo na całe wydarzenie i korzystać z wszystkich atrakcji. Pamiętaj jednak, aby mieć odpowiedni strój – i buty!

Na pozostałych uczestników czekać będą stoiska sprzedażowe, które utworzyliśmy z myślą o Tobie! Teraz nie musisz robić zakupów on-line, Twój ulubiony sklep przyjechał do Ciebie. Listę wystawców znajdziesz pod wydarzeniem.

Coś czego nie może zabraknąć na każdym k-popowym evencie, to gry i konkursy. Będziesz mógł wziąć udział w losowaniu, sprawdzić swoją wiedze podczas quizu na wiedzę o zespole, a nawet wczuć się w postacie z teledysku do „Case 143”. Informacje o konkursie na Dress Code znajdziesz poniżej.

Jak dobrze znasz teledysk do „Case 143„? Przyjdź na wydarzenie w stroju przedstawiającym jedną z postaci w teledysku do „case 143”– policjant, a może bliżej Tobie do jeansów i białej koszulki – otrzymasz numerek, a głosy będą oddawali uczestnicy wydarzenia. Do wygrania niepowtarzalne nagrody od Sponsorów!

Więcej informacji o atrakcjach znajdziesz na naszych Mediach Społecznościowych, gdzie będziesz mógł śledzić najważniejsze informacje. Pamiętaj, że na naszych eventach k-popowych nigdy nie wychodzisz z pustymi rękami!

Nie zapomnij, aby zapoznać się z naszym regulaminem wydarzenia.

 

SPONSORZY I PARTNERZY

Tags

kpop skz
  • Date : 03/25/2023 - 03/25/2023
  • Time : 13:00 - 18:00 (UTC+0)
  • Venue : Krzyżowa 1, Katowice

Purchase Ticket

Bilet normalny (10 seats remaining)
zł35
0
Warsztaty taneczne gr 1 (All tickets have been sold out)
zł45
0
Warsztaty taneczne gr 2 (All tickets have been sold out)
zł45
0
0.00
0.00

Organizers

Weronika Grochowska