Jesteśmy młodą firmą zajmującą się rozrywką na żywo. Współpracujemy z wieloma twórcami, aby wszyscy mogli poznać ich pasję. Nie ograniczamy się do małych innowacji, chcemy być inni i wielcy, dlatego działamy w całej Polsce!


Jesteśmy dla Ciebie

V event to przyszłość dla śmiałości wśród młodych pomysłów. Wciąż uczymy się i zbieramy doświadczenie, żeby Twoje plany stały się możliwe. Nie boimy się wyzwań, jakie nam postawisz. Dbamy, żeby każdy klient był zadowolony i śmiało wrócił po więcej.


Jesteśmy dla kreatywności

Naszą pracą jest ciągłe tworzenie i patrzenie w przyszłość. Każdego dnia nakreślamy sobie kolejne cele do realizacji w dorobku V-event. Przed nami tysiące wydarzeń, które będziemy mogli zamienić w coś magicznego i niezapomnianego.


Jesteśmy dla innowacji

Myślimy o tym, czego brakuje w przemyśle rozrywki. Jako pierwsi otwieramy możliwość zbliżenia się do społeczności fanów k-pop, która jest tak liczna, a tak niedoceniona. Robimy kolejne kroki, aby wyjść poza granice kreatywności i możliwości. Nasz zespół uczy się i zdobywa doświadczenie, żeby świadomie wdrażać nowe pomysły.