Naszym planem na szkolenia jest dbanie o to, aby każdy Klient mógł czuć się u nas pewnie. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasza oferta szkoleniowa była szeroka zarówno dla naszych stałych Klientów, ale również tych, co właśnie chcą do nas dołączyć.

Oferujemy zróżnicowane opcje organizacji przez nas szkoleń, niezależnie jakie miejsce spotkania wybierzesz – park, sala konferncyjna, a może bar? Prowadzimy r,ównież otwarte kursy, na które mogą zapisać się wszyscy zainteresowani. Pracujemy również na zasadzie B2B. Organizujemy i planujemy takie szkolenie z troską o potrzeby Klienta.

Nasza stała oferta:

Szkolenia dla Firm

Dobre i przyjazne dla wiedzy miejsce, to nie jest sukces szkolenia. Dbamy o każdy element z listy naszych Klientów i dokładamy wszystkich starań, aby niczego nie zabrakło. Zapewniamy wykwalifikowane zaplecze eventowe, dobry catering oraz techniczne oczekiwania. Przystosowujemy się do wszystkich warunków, zwracając uwagę na wszelkiego rodzaju warunki i potrzeby.

Skontaktuj się z nami, a prześlemy gotową ofertę, dostosowaną do Twoich wymagań!

Szkolenia Present Your Dog

Nasze szkolenia kynologiczne realizowane są przez doświadczonych ekspertów. Zdobyte przez nas doświadczenie pozwala nam na prezentację dowolnego tematu, w oparciu o praktyczne i dostosowane do Was, potrzeby. Prowadzimy szkolenia otwarte, na które zapisać mogą się zainteresowani oraz organizujemy zamknięte w dziedzinach takich jak

Nasze tematy szkoleń:

  • kynologia
  • handling
  • behawiorystyka
  • tropienie
  • fotografia

Jeśli chcesz poprowadzić szkolenie, ale nie wiesz od czego zacząć – my wszystko zorganizujemy za Ciebie! A może chcesz wynająć naszych Prowadzących?

Chcesz dołączyć do zespołu Present Your Dog? Skontaktuj się z nami, przesyłając swoją ofertę.

Nasi prowadzący szkolenia dla Present Your Dog:

Pieter van Ommen

Instruktor i przewodnik w żandarmerii wojskowej. Zdobywał doświadczenie w KNPV i IPO oraz został certyfikowanym instruktorem psów tropiących i wykrywających zapach człowieka. W ciągu tych lat wyszkolił wiele psów wykrywających o podwójnym przeznaczeniu i psów policyjnych do różnych krajów, na cały świat. Obecnie jest właścicielem Speur en Detectiecentrum, szkoły z 4 instruktorami i jednej z największych szkół dla psów w Holandii.

Diana Sychova

Światowej klasy handler i hodowca. Wielokrotny zwycięzca BIS na EDS, WDS. Osoba z charyzmą, zaangażowana w przekazywanie swojej wiedzy. Warsztaty Master Class to pełne profesjonalizmu zajęcia, nastawione na wytwarzanie więzi między wystawcą a psem.

Agnieszka Penkala

Doceniony zoopsycholog, który doskonale rozumie każdego pupila. Polski instruktor szkolenia psów i ewaluator psów agresywnych. Pracuje na rynku od wielu lat i przeszkoliła setki tysięcy uczestników. Założycielka szkoły SmartDog i Akademii Handlingu.

Social Media: