Naszym planem na szkolenia jest dbanie o to, aby każdy Klient mógł czuć się u nas pewnie. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasza oferta szkoleniowa była szeroka zarówno dla nasych stałych Klientów, ale również tych, co właśnie nas znaleźli.

Oferujemy zróżnicowane opcje organizacji przez nas szkoleń, dbając o wszystkie niezbędne szczegóły. Prowadzimy otwarte kursy, na które mogą zapisać się wszyscy zainteresowani. Pracujemy również na zasadzie B2B. Organizujemy i planujemy takie szkolenie z troską o potrzeby Klienta.

Nasza stała oferta:

Szkolenia dla Firm

Dobre i przyjazne wiedzy miejsce, to nie jest sukces szkolenia. Dbamy o każdy element z listy naszych Klientów i dokładamy wszystkich starań, aby niczego nie zabrakło. Zapewniamy wykwalifikowane zaplecze eventowe, dobry catering oraz techniczne oczekiwania. Przystosowujemy się do wszystkich warunków, zwracając uwagę na wszelkiego rodzaju warunki i potrzeby.

Skontaktuj się z nami, a prześlemy gotową ofertę, dostosowaną do Twoich wymagań!

Szkolenia Present Your Dog

Nasze szkolenia kynologiczne realizowane są przez doświadczonych ekspertów. Zdobyte przez nas doświadczenie pozwala nam na prezentację dowolnego tematu, w oparciu o praktyczne i dostosowane do Was, potrzeby. Prowadzimy szkolenia otwarte, na które zapisać mogą się zainteresowani oraz organizujemy zamknięte w dziedzinach takich jak

Nasze tematy szkoleń:

  • kynologia
  • handling
  • behawiorystyka
  • tropienie
  • fotografia

Jeśli chcesz poprowadzić szkolenie, ale nie wiesz od czego zacząć – my wszystko zorganizujemy za Ciebie! A może chcesz wynająć naszych Prowadzących?