Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty imprez okolicznościowych – nie tylko dla dzieci! Chcesz w oryginalny sposób podkreślić ważne wydarzenie w twoim życiu? Możemy je dla Ciebie przygotować. Przygotujemy indywidualną ofertę pod Twoje potrzeby.

Nasi animatorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w swojej pracy. Przygotowani są na wszelkiego rodzaju wyzwania, jakie stawiają przed nimi rodzice. Szkolą się i pracują w zawodzie, aby kreatywnie i bezpiecznie zajmować się dziećmi podczas uroczystości.

Co oferujemy?

Gotowi jesteśmy zorganizować urodziny dla dzieci, mając w zanadrzu wiele atrakcji. Przygotujemy salę, bądź ogród pod wskazane, tematyczne dekoracje. Zadbamy o rozrywkę i poczęstunek oraz zapewnimy rodziców, że dzieci będą miały wspaniałe wspomnienia. Twoje dziecko jest fanem piłki nożnej? Znajdziemy dla Ciebie spersonalizowanych animatorów. Marzy się lama w ogródku? Zapoznaj się z naszymi dwoma przyjaciółmi!

A jeśli wkraczasz w dorosłość, albo właśnie świętujesz okrągłą rocznicę, zajmiemy przygotowaniami do 18-nastki, 50-tki, a nawet 70-tki. Zapewnimy dogodny lokal oraz zaplecze techniczne, żeby na parkiecie nie ucichła muzyka. A gdy zapragniesz czegoś nietuzinkowego – zrobimy to!

Nasza kreatywność nie kończy się na organizacji urodzin. Świętować można z wielu okazji! Wykwalifikowany zespół podejmie się wielu wyzwań. Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

  • Baby shower,
  • Komunia,
  • Panieński/Kawalerski,
  • Rocznica ślubu,
  • Chrzest,
  • Impreza firmowa,
  • Uroczyste otwarcie lokalu.

Otwarci jesteśmy na propozycje, więc jeśli masz dla nas coś nowego, wyślij do nas swoją ofertę. Możesz liczyć na profesjonalizm z naszej strony i z pewnością dostaniesz dogodną ofertę wydarzenia, na które czekasz.